Kolor kropki jest przyporządkowany odpowiedniej kategorii sportowej.
Nagrody i stypendia
2015
WYKAZ OSÓB OTRZYMUJĄCYCH STYPENDIUM SPORTOWE W 2015 ROKUZA OSIĄGNIĘCIE WYSOKICH WYNIKÓW SPORTOWYCH W 2014 ROKU:
1. Kargul Grzegorz - Enduro i Superenduro, Cieszyński Klub Motorowy
- Wicemistrz Polski w Enduro w klasie junior,
- 5 miejsce w klasyfikacji generalnej MP w klasie junior
2. Szymkowski Paweł - Enduro i Superenduro, Cross country, Cieszyński Klub Motorowy
- Mistrz Polski Superenduro w klasie Open,
- Mistrz Europy Enduro kl.Junior E2/E3,
- 1 miejsce w Baja Poland PP
3. Cieślik Piotr - Lekkoatletyka osób niepełnosprawnych, KS MOSiR Cieszyn
- 3 miejsce w rzucie dyskiem na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Białymstoku
4. Juroszek Maria - Lekkoatletyka osób niepełnosprawnych, KS MOSiR Cieszyn
- 3 miejsce w pchnięciu kulą na Mistrzostwach Polski w Białymstoku
5. Madzia Mirosław - Lekkoatletyka osób niepełnosprawnych, KS MOSiR Cieszyn
- 2 miejsce w rzucie dyskiem na Mistrzostwach Europy,
- 3 miejsce w rzucie dyskiem na Mistrzostwach Polski
6. Patoła Gabriela - Lekkoatletyka osób niepełnosprawnych, KS MOSiR Cieszyn
- 4 miejsce w rzucie dyskiem, 6 miejsce w pchnięciu kulą na Mistrzostwach Polski w Słubicach
7. Rokicki Janusz - Lekkoatletyka osób niepełnosprawnych, KS MOSiR Cieszyn
- 1 miejsce w pchnięciu kulą, 1 miejsce w rzucie dyskiem na Mistrzostwach Polski w Białymstoku,
- 2 miejsce w rzucie dyskiem na Mistrzostwach Europy w Walii
8. Słomka Katarzyna - Lekkoatletyka osób niepełnosprawnych, KS MOSiR Cieszyn
- 5 miejsce w rzucie dyskiem, 4 miejsce w rzucie maczugą na Mistrzostwach Polski w Białymstoku
9. Czajkowski Tomasz - Koszykówka, KS MOSiR Cieszyn
- II liga koszykówki mężczyzn
10. Ochodek Łukasz - Koszykówka, KS MOSiR Cieszyn
- II liga koszykówki mężczyzn
11. Kubaczka Michał - Koszykówka, KS MOSiR Cieszyn
- II liga koszykówki mężczyzn
12. Siwy Leszek - Koszykówka, KS MOSiR Cieszyn
- II liga koszykówki mężczyzn
13. Siwy Grzegorz - Koszykówka, KS MOSiR Cieszyn
- II liga koszykówki mężczyzn
14. Talik Michał - Koszykówka, KS MOSiR Cieszyn
- II liga koszykówki mężczyzn
15. Tomica Mateusz - Koszykówka, KS MOSiR Cieszyn
- II liga koszykówki mężczyzn
16. Lipa Arkadiusz - Judo, KS MOSiR Cieszyn
- 2 miejsce na Mistrzostwach Śląska,
- 5 miejsce na Mistrzostwach Polski,
- udział w Pucharach Europy i Pucharach Polski,
- I klasa sportowa,
- zawodnik kadry narodowej
17. Gałuszka Weronika - Tenis stołowy, Międzyszkolny Klub Sportowy "Cieszko" Cieszyn
- Podstawowa zawodniczka drużyny występującej w II lidze kobiet
18. Legierska Gabriela - Tenis stołowy, Międzyszkolny Klub Sportowy "Cieszko" Cieszyn
- Podstawowa zawodniczka drużyny występującej w II lidze kobiet
19. Lewandowska Karolina - Tenis stołowy, Międzyszkolny Klub Sportowy "Cieszko" Cieszyn
- Podstawowa zawodniczka drużyny występującej w II lidze kobiet
20. Guzik Justyna - Lekkoatletyka, Miejski Uczniowski Klub Sportowy SZS Cieszyn
- 4 miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych,
- Mistrzyni Śląska Juniorów Młodszych,
- srebrna medalistka Mistrzostw Śląska Juniorów Młodszych,
- 3 miejsce w finale B na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
21. Mołdrzyk Wiktoria - Lekkoatletyka, Miejski Uczniowski Klub Sportowy SZS Cieszyn
- Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Młodzików,
- srebrna medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików,
- brązowa medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
22. Tomiczek Adam - Motocross, Enduro, UKS”Wiraż” Cieszyn
- 1 miejsce w Mistrzostwach Polski w motocrossie w klasie MX2,
- 2 miejsce w Mistrzostwach Europy w klasie U20,
- 3 miejsce w Zespołowych Mistrzostwach Europy- reprezentant zespołu narodowego
23. Bobrzyk Mateusz - Karate, KS SHINDO Cieszyn
- 3 miejsce Kumite indywidualne na Mistrzostwach Polski Karate Fudokan w Warszawie,
- 2 miejsce Kata indywidualne juniorów i 3 miejsce Kata indywidualne juniorów- 68 kg w Pucharze Polski Karate WFK w Warce,
- 2 miejsce Kumite indywidualne w Turnieju kwalifikacyjnym kadry narodowej w konkurencjach indywidualnych,
- 1 miejsce Kumite indywidualne w Otwartych Mistrzostwach Polski Karate JKA w Przeźmierowie,
- 1 miejsce Kumite indywidualne freestyle- 70 kg juniorów na Mistrzostwach Europy w Karate ETFSKC w Berlinie
24. Makarewicz Karolina - Karate, KS SHINDO Cieszyn
- 3 miejsce Kata indywidualne seniorek w Pucharze Świata Harasuto w Łodzi,
- 4 miejsce Kata indywidualne seniorek w Mistrzostwach Europy w Karate ETFSKC w Berlinie,
- 3 miejsce Kata indywidualne seniorek w X Mistrzostwach Polski Karate Fudokan w Warszawie,
- 2 miejsce Kata indywidualne w Mistrzostwach Polski Karate JKA w Przeźmierowie
25. Szymala Piotr - Karate, KS SHINDO Cieszyn
- 1 miejsce Kata indywidualne seniorów w X Mistrzostwach Polski Karate Fudokan w Warszawie,
- 2 miejsce Kata indywidualne seniorów w Mistrzostwach Europy w Karate ETFSKC w Berlinie
26. Szymańska Klaudia - Karate, KS SHINDO Cieszyn
- 3 miejsce Kata indywidualne juniorek w X Mistrzostwach Polski Karate Fudokan w Warszawie,
- 3 miejsce Kumite indywidualne juniorek w Mistrzostwach Europy w Karate ETFSKC w Berlinie,
- 1 miejsce Kumite indywidualne juniorek w Mistrzostwach Polski Karate JKA w Przeźmierowie,
- 2 miejsce Kumite indywidualne juniorek w Karate Grand Prix Ostrava,
- 3 miejsce Kumite indywidualne juniorek w Pucharze Polski Karate WKF - Warka